We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. U gaat akkoord met onze cookies als u onze website blijft gebruiken. Op onze website vindt u ook ons privacybeleid.
Op zoek naar een appartement met lichte woonkamer, zonnig balkon en dat geheel afgewerkt is naar de wensen van deze tijd? Kom dan eens kijken bij dit hoogwaardig afgewerkte 3-kamer appartement met 2 eigen parkeerplaatsen en lift op de 3e woonlaag.
De woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud en is zonder extra kosten zo te betrekken.
Het kleinschalige appartementencomplex is gebouwd in 2010 en is zeer gunstig gelegen nabij de dorpskern van Honselersdijk en uitvalswegen.
Indeling;
Het appartementencomplex is voorzien van een verzorgd gemeenschappelijk entree met videofoon en bellen-/ brievenbustableau. In de centrale hal bereikt u via de lift of het trappenhuis het appartement, de parkeergarage en de berging. Er is een aparte eigen berging in de parkeergarage van het complex, tevens vindt u hier maar liefst 2 eigen overdekte parkeerplaatsen.
Indeling appartement;
Wat een plaatje!
Via de ruime hal met meterkast zijn alle vertrekken in het appartement bereikbaar. Als u de woning binnenkomt is de toon gelijk gezet. De hoogwaardige afwerking, w.o. een fraaie houten vloer, gestuukt plafond met inbouw led verlichting, hoge plinten, mooie binnendeuren en het fraaie uitzicht geven de woning direct sfeer.
De gezellige woonkamer van circa 47 m2 (inclusief keuken) is voorzien van een luxe open U-vormige keuken. En wat opvalt in deze ruimte is de hoeveelheid lichtinval via de grote raampartijen en de schuifpui met toegang tot het balkon.
Op het overdekte balkon/ terras van circa 6 m2 kunt u heerlijk beschut van de zon en het uitzicht genieten.
De moderne keuken met schiereiland is van alle gemakken voorzien waaronder een 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vrieskast, vaatwasmachine, oven en magnetron.
Vanuit de hal bereikt u het moderne toilet (hangend) met fonteintje en de inpandige berging met wasmachineaansluiting en opstelplaats van de cv-combiketel.
De royale slaapkamer van circa 16 m2 is voorzien van een grote raampartij met openslaande deuren naar het balkon. De tweede slaapkamer is circa 9 m2. Beide slaapkamers zijn voorzien van mooie vaste kasten. Eigentijdse badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator.
Er is een actieve Vereniging van Eigenaren, de bijdrage is € 215,-- per maand.
Het appartement is goed geïsoleerd en geheel voorzien van dubbel glas. Alle ramen zijn voorzien van elektrische zonnewering (screens) en horren.
Oplevering: circa december 2022.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.