We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. U gaat akkoord met onze cookies als u onze website blijft gebruiken. Op onze website vindt u ook ons privacybeleid.
Wonen in een 5-kamerwoning met zonnige achtertuin, nabij het centrum van Wateringen, op steenworp afstand van het mooie ‘Hofpark’ en binnen 5 autominuten op de A4? Dit kan aan de Harry Hoekstraat 5 in Wateringen! Met 3 slaapkamers op de 1e verdieping en een ruime zolderverdieping, is er namelijk voldoende ruimte in deze woning!
De woning is gelegen op 163 m2 eigen grond.
Het bouwjaar van de woning is 1955.
Indeling:
Als u de woning binnenkomt bereikt u de vestibule met garderobe, meterkast en toegang tot de hal. In de hal is het toilet, de trapopgang naar de 1e verdieping, de trapkast met wasmachineaansluiting en toegang tot de woonkamer. En dan naar de woonkamer. Wat direct opvalt is de vele lichtinval! Het is namelijk een echte doorzonwoonkamer met aan de voor- en achterkant een groot raam.
De halfopen keuken betreft een hoekkeuken in lichte kleurstelling. De eenvoudige keuken beschikt over voldoende bergruimte en inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat en afzuigkap.
De ruime achtertuin is gelegen op het noordoosten. Hier kunt u heerlijk tot halverwege de middag van de zon genieten! In de tuin is een berging aanwezig, alsmede een achterom en wateraansluiting.
De eerste verdieping telt drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers aan de voorzijde zijn ca. 13 en 6 m2 en beide voorzien van een vaste kast. Aan de achterzijde is er een slaapkamer van ca. 12 m2 met wederom een vaste kast. De badkamer beschikt over een douchecabine, een ligbad, een wastafelmeubel en een vaste kast met de opstelplaats van de cv-combiketel. Op de overloop is er ook nog een grote bergkast.
Nog een etage hoger is de zolder te vinden. Hier is nóg een verrassend ruime slaapkamer te vinden. Deze kamer is voorzien van een dakkapel die heeft gezorgd voor extra ruimte en licht op de zolder. En ook hier zijn vaste kasten te vinden. Want bergruimte heb je nooit genoeg!
Kortom, een fijne woning welke met wat liefde en aandacht kan veranderen in uw nieuwe droomwoning.
Aanvaarding: in overleg
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.