Dijkstraat 95 A
- Oppervlakte 60 m²
- Kamers 2
- Energielabel A++
Omschrijving
Unieke kans! Binnenkort kunt u bewoner worden van één van de 3 beschikbare, in deze prijscategorie, splinternieuwe, 2-kamer appartementen met veel lichtinval gelegen midden in het centrum van Honselersdijk.
In de Dijkstraat wordt momenteel gebouwd aan een mooi en sfeervol appartementencomplex bestaande uit totaal 15 tweekamer appartementen. Op de parterre komen er winkel-/kantoorruimten. Op de 1e verdieping komen er 8 appartementen en op de 2e verdieping 7 appartementen.
De huurprijs is exclusief ca. € 165,– servicekosten per maand*. Dit is inclusief het gebruik van de 6 zonnepanelen, waardoor de maandelijkse energiekosten bij normaal gebruik van elektra aanzienlijk lager zullen zijn. Huurder dient zelf contracten af te sluiten voor de levering van elektra, water en internet.
* de servicekosten zullen nog definitief vastgesteld moeten worden en kunnen nog aangepast worden.
Indeling complex:
Entree aan de Dijkstraat met bellen- en brievenbussentableau. Middels het trappenhuis is er toegang tot de appartementen op de 1e en 2e verdieping.
Er is een 2e entree aan de achterzijde van het complex, waar ruim voldoende (openbare) parkeergelegenheid is. Op de begane grond is een eigen berging van 5 m2 aanwezig voor het stallen van fietsen. De bergingen zijn bereikbaar via de achterzijde van het gebouw.
Indeling appartementen:
De woningen beschikken over een heerlijk lichte woonkamer met open keuken van totaal ca. 30 m2. De moderne keuken in lichte kleurstelling wordt voorzien van een koel-/vriescombinatie, vaatwasser, oven en een inductiekookplaat met afzuigkap. Middels een grote schuifpui is het zonnige balkon bereikbaar, welke is gelegen op het noordwesten. Vanaf het balkon is er vrij uitzicht aan de achterzijde van het complex.
Aan de voorzijde is er de ruime slaapkamer van maar liefst ca. 19 m2. Vanuit de slaapkamer is de badkamer bereikbaar. Deze is geheel betegeld en voorzien van een ruime douchecabine en een wastafel.
In de entreehal is een separaat toilet. En een ruime berging met daarin de opstelplaats van de wasmachine/droger en technische installaties.
De appartementen zijn duurzaam en geheel gasloos. Ieder appartement beschikt over een warmtepomp met vloerverwarming, WTW ventilatie en 6 zonnepanelen.
Om in aanmerking te komen voor deze appartementen, zijn er een aantal huurvoorwaarden van toepassing:
– De huurperiode is minimaal 2 jaar, daarna kan het contract omgezet worden naar onbepaalde tijd;
– Verwachte aanvang huurperiode is 1 juli 2023;
– De samenstelling van de huurders mag bestaan uit maximaal 2 personen;
– Alle leden van het huishouden hebben de Nederlandse Nationaliteit of verblijven rechtmatig in Nederland in de zin van artikel 8 onder a t/m e of l van de Vreemdelingenwet 2000;
– De borg bedraagt 2 maanden huur;
– De inkomensnorm is 3 keer de kale maandhuur + servicekosten. Dit bedrag is het minimum bruto maandinkomen waarbij de partner voor 100% meegerekend mag worden;
– In het appartement zijn huisdieren en roken niet toegestaan
Inschrijfperiode:
De verwachting is dat de woningen rond 1 juli a.s. beschikbaar komen. Indien u interesse heeft, kunt u dit kenbaar maken bij Rijnpoort Makelaars. Zij sturen u alle informatie en de huurvoorwaarden toe. Vervolgens kunt u het inschrijfformulier en de gevraagde gegevens uiterlijk op 2 juni 2023 aanleveren. Alleen complete inschrijvingen worden in behandeling genomen. De kandidaten die in aanmerking komen, zullen worden uitgenodigd voor een bezichtiging van de woning.
Adres Huur Servicekosten Woonopp. Opp. Terras/balkon Opp. Berging
1. Dijkstraat 95A
(bouwnr. 1) € 1.200,00 € 163,74 60,5 m2 Balkon 6,8 m2 5 m2
2. Dijkstraat 95E
(bouwnr. 5) € 1.200,00 € 163,74 61,3 m2 Balkon 6,8 m2 5 m2
3. Dijkstraat 97D
(bouwnr. 12) € 1.200,00 € 161,19 58,5 m2 Balkon 6,6 m2 5 m2
Kenmerken
- Prijs € 1.200 ,- per maand
- Status Beschikbaar
- Bouwjaar 2023
- Onderhoud binnen Uitstekend
- Onderhoud binnen Uitstekend
- Aanvaarding In overleg
- Aantal kamers 2
- Aantal slaapkamers 1
- Aantal badkamers 1
- Badkamer voorzieningen Toilet, wastafel, inloopdouche
- Aantal verdiepingen 1
- Voorzieningen Mechanische ventilatie
- Energielabel A++
- Woonoppervlakte 60 m2
- Inhoud 150 m3
- Oppervlakte externe bergruimte 5 m2
- Tuin type(n) Geen tuin
Schaduwwijzer
Ons meest recente aanbod
Van Egmondlaan 97
- 124 m²
Bent u op zoek naar een riant 3-kamer appartement met zonnig balkon, eigen parkeergelegenheid en…
Woning bekijkenPunter 7
- 126 m²
- 47 m²
- A
Deze woning is de ideale eengezinswoning! De woning biedt de perfecte combinatie van ruimte, rust…
Woning bekijkenStruyck van Bergenstraat 16
- 108 m²
- 48 m²
- C
Midden in het centrum van Wateringen ligt deze goed onderhouden tussenwoning met 2 dakkapellen, 4…
Woning bekijkenOp zoek naar je droomwoning?
Er is meer mogelijk dan je denkt. Maak een gratis zoekopdracht aan of neem vrijblijvend contact op.
Gratis zoekopdracht