Rijnpoort.nl maakt gebruik van cookies.

We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. U gaat akkoord met onze cookies als u onze website blijft gebruiken. Op onze website vindt u ook ons privacybeleid.

RIJNPOORT MAKELAARS
Plezierig wonen - professioneel werken

Als koper of verkoper van onroerend goed eist u een vakkundig advies en de beste service. En terecht! Bij Rijnpoort Makelaars bent u al 50 jaar aan het juiste adres!

Wij combineren onze jarenlange ervaring en vakkennis met persoonlijke en sociale betrokkenheid om u goed van dienst te kunnen zijn. Met uiterste zorgvuldigheid zorgen onze goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers dat uw (woon)wensen in vervulling gaan.

Rijnpoort Makelaars is een gecertificeerd makelaarskantoor en aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), een gerenommeerd landelijk netwerk van professionele makelaars.

Rijnpoort Makelaars is gespecialiseerd in de aan-, verkoop en taxaties van woningen en bedrijfsonroerendgoed en bemiddeling bij verhuur. Maar ook het verkopen van nieuwbouwprojecten behoort tot het dienstenpakket. Onder andere door ons sterke informatienetwerk zijn wij uitstekend op de hoogte van de ontwikkelingen in de onroerendgoedmarkt.

Is uw interesse gewekt? U kunt altijd contact met ons opnemen voor een vrijblijvend aan- of verkoopadvies voor uw woning of bedrijfspand. Bij Rijnpoort Hypotheken + Verzekeringen kunt u terecht voor een vrijblijvend onafhankelijk hypotheek- of verzekeringsadvies.

ONS TEAM STAAT VOOR U KLAAR!
Wij zorgen er persoonlijk voor dat uw (woon)wensen in vervulling gaan!

 

Anneke van Ruijven-Janssen

Register Makelaar Taxateur

anneke@rijnpoort.nl
06-55753132

Arthur van der Goes

Financieel adviseur

arthur@rijnpoort.nl
06-55772912

Meta van Hulst

Kandidaat  Register Makelaar Taxateur

meta@rijnpoort.nl
06-24289267

Caroline den Hollander

Kandidaat Register Makelaar Taxateur

caroline@rijnpoort.nl
06-41403887

Angelique Grootscholten

Kandidaat Register Makelaar Taxateur

angelique@rijnpoort.nl
06-20213878

Nikki Breure-van der Houwen

Kandidaat Register Makelaar Taxateur 

nikki@rijnpoort.nl
06-11773754

Ilse Groenewegen

Kandidaat Register Makelaar Taxateur

ilse@rijnpoort.nl
06-12060434

Marc Westland

Adviseur bedrijfsmatig vastgoed KRMT

marc@rijnpoort.nl
06-54653004

Sylvia Kaat

Schade adviseur

sylvia@rijnpoort.nl
0174-294652

Eline van Herwerden

PR & Communicatie

eline@rijnpoort.nl
0174-294652

Lilian van Straalen

Binnendienst - Assistent Register Makelaar

lilian@rijnpoort.nl
0174-294652

lisanne

Lisanne Voordenhout

Binnendienst

lisanne@rijnpoort.nl
0174-294652

Jenny Gatsonides

Binnendienst

jenny@rijnpoort.nl
0174-294652

Christianne van Herwerden

Binnendienst

christianne@rijnpoort.nl
0174-294652

Jan Strik

Bordenman

info@rijnpoort.nl
0174-294652