RIJNPOORT MAKELAARS
Plezierig wonen - professioneel werken

Als koper of verkoper van onroerend goed eist u een vakkundig advies en de beste service. En terecht! Bij Rijnpoort Makelaars bent u al bijna 50 jaar aan het juiste adres!

Wij combineren onze jarenlange ervaring en vakkennis met persoonlijke en sociale betrokkenheid om u goed van dienst te kunnen zijn. Met uiterste zorgvuldigheid zorgen onze goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers dat uw (woon)wensen in vervulling gaan.

Rijnpoort Makelaars is een gecertificeerd makelaarskantoor en aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), een gerenommeerd landelijk netwerk van professionele makelaars.

Rijnpoort Makelaars is gespecialiseerd in de aan-, verkoop en taxaties van woningen en bedrijfsonroerendgoed en bemiddeling bij verhuur. Maar ook het verkopen van nieuwbouwprojecten behoort tot het dienstenpakket. Onder andere door ons sterke informatienetwerk zijn wij uitstekend op de hoogte van de ontwikkelingen in de onroerendgoedmarkt.

Is uw interesse gewekt? U kunt altijd contact met ons opnemen voor een vrijblijvend aan- of verkoopadvies voor uw woning of bedrijfspand. Bij Rijnpoort Hypotheken + Verzekeringen kunt u terecht voor een vrijblijvend onafhankelijk hypotheek- of verzekeringsadvies.

ONS TEAM STAAT VOOR U KLAAR!
Wij zorgen er persoonlijk voor dat uw (woon)wensen in vervulling gaan!

 

Anneke van Ruijven-Janssen

NVM Makelaar - RMT

anneke@rijnpoort.nl
06-55753132

Arthur van der Goes

Financieel adviseur

arthur@rijnpoort.nl
06-55772912

Monique Strik

NVM Makelaar - RMT

monique@rijnpoort.nl
06-10214543

Meta van Hulst

Kandidaat-makelaar - KRMT

meta@rijnpoort.nl
06-24289267

Caroline den Hollander

Kandidaat-makelaar - KRMT

caroline@rijnpoort.nl
06-41403887

Angelique Grootscholten-van der Meer

Kandidaat-makelaar - KRMT

angelique@rijnpoort.nl
06-20213878

Nikki van der Houwen

Kandidaat-makelaar - KRMT i.o.

nikki@rijnpoort.nl
0174-294652

Eline van Herwerden

PR & Communicatie

eline@rijnpoort.nl
0174-294652

Marc Westland

Kandidaat -makelaar - KRMT

marc@rijnpoort.nl
06-54653004

Patricia Helleman

Binnendienst

patricia@rijnpoort.nl
0174-294652

Sylvia Kaat

Schade adviseur

sylvia@rijnpoort.nl
0174-294652

Ilse Groenewegen

Binnendienst

ilse@rijnpoort.nl
0174-294652